Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі трамвайних маршрутів №№1,2

04.10.2016

У зв’язку з проведенням реконструкції трамвайних колій по трамвайному маршруту №1 «Михайлівська Борщагівка – ст.Старовокзальна»  та трамвайному маршруту №2 «Михайлівська Борщагівка - Кільцева дорога» на  ділянці від станції «Гната Юри» до Михайлівської Борщагівки з 21год. 4 жовтня 2016 рокурух трамваїв маршрутів № 1,2 закривається (перевезення пасажирів будуть здійснюватись тільки при русі трамваїв з (до) депо).

Для забезпечення  належного стану пасажирських перевезень на вказаний період збільшується кількість автобусів на автобусних маршрутах №9 «вул.Булгакова – ст.м.Лук’янівська» та №23 «вул.Симиренка – вул.Салютна», а також організовується робота тимчасового автобусного маршруту №1Т«Михайлівська Борщагівка – станція швидкісного трамвая «Ромена Роллана», по трасі: вул. Симиренка – бульв. Кольцова – просп. Леся Курбаса – вул. Володимира Покотила – бульв. Кольцова – вул. Симиренка, з правом проїзду по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в трамваї.

Ознайомитись з розкладом руху громадського наземного транспорту можна на сайті   www.kpt.kiev.ua  у розділі ПАСАЖИРАМ -  МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.