Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Міська електричка працює у звичному режимі

30.09.2016

 З 30 вересня 2016 року  з другої половини дня, робота міської електрички відновлюється у штатному режимі.

Нагадаємо,  з 23 вересня у зв’язку з капітальним ремонтом залізничного мосту на перегоні Київ-Волинський – Борщагівка було внесено  зміни до розкладу руху міських електропоїздів. На цей період поїзди курсували по варіанту вихідного дня (крім «човникових» маршрутів на дільниці Київ-Петрівка - Троєщина), з відміною зупинок по ст. Київ-Волинський та з.п. Борщагівка та призначенням  зупинки  Алмаз, що розташована неподалік з.п. Борщагівка, 500 метрів від станції швидкісного трамваю «Сім’ї Сосніних».

Детальний розклад руху на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua у розділі  ПАСАЖИРАМ - МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.