Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№5,26

30.09.2016

У зв’язку з проведенням КК «Київавтодор» поточного ремонту проїзної частини по вул. Маршала Гречка 1 та 2 жовтня 2016 року в роботу тролейбусів маршрутів №№5,26 вносяться зміни , а саме:

- рух тролейбусів маршруту № 26 закривається;

- рух тролейбусів маршруту №5 буде організовано  від «Інтернаціональної площі до ст.м. «Площа Льва Толстого».  

На вказаний період організовується робота тимчасового автобусного маршруту № 26ТР «Просп. Свободи – ст.м. «Нивки» по трасі: просп. Свободи – просп. Василя Порика – просп. Правди – вул. Маршала Гречка – вул. Данила Щербаківського, з правом проїзду по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.

Ознайомитися з роботою тролейбуснів маршрутів №№5,26 можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Маршрути та розклад руху.