Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

В Києві вп'яте відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Old Car Land

29.09.2016

З 30 вересня по 2 жовтня в Державному музеї авіації м. Києва відбудеться V фестиваль ретро-автомобілів Old Car Land 2016. Основною темою фестивалю Old Car Land є техніка, виготовлена на території України.

Цього разу програма буде ще більш насиченою та цікавою – участь будуть брати понад 700 ексклюзивних автомобілів з різних областей України, а також екіпажі з Великої Британії, Німеччини, Польщі, Білорусії, Чехії тощо. Представлені будуть не лише легкові та вантажні автомобілі, але й мотоциклетна техніка, велосипеди, спец. автомобілі (як, наприклад, машини для кіно та театру). Деякі з них існують в єдиному екземплярі або мають рекордно малий пробіг. Також будуть демонструватися автомобілі, які раніше ніколи не були представлені в Україні.

КП «Київпастранс», яке є партнером фестивалю Old Car Land, презентуватиме один із перших трамваїв в Україні, який працював з 1891 року на кінній тязі.

Фестиваль Old Car Land відвідає генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко: «Це вже не перший фестиваль ретро-автомобілів, який відбувається за підтримки нашого підприємства. «Київпастранс» приділяє увагу збереженню та реставрації нашого рухомого складу. Саме з цією метою було створено Історичний Експозиційно-Реставраційний Центр. Цього року КП «Київпастранс» знову представляє на Old Car Land свої експонати, щоб гості фестивалю могли ознайомитися з історичним громадським транспортом, в першу чергу – з одним із перших трамваїв в Україні».

У програмі фестивалю: після офіційного відкриття 30 вересня відбудеться пробіг на ретро-автомобілях вулицями Києва, за участю більш ніж 30 машин. Наступного дня відбудеться пробіг ретро-скутеристів. Новинкою фестивалю буде військова історична зона. Також відбудеться офіційний етап по тюнінгу та автозвуку. На території фестивалю працюватимуть вуличні музиканти, діятиме ресторанна зона та дитячий майданчик для наймолодших відвідувачів.

До уваги відвідувачів заходу: для гостей фестивалю будуть організовані спеціальні автобуси із Севастопольської площі. Водії зможуть залишити своє авто на безкоштовній стоянці. Вартість вхідного квитка – 100 гривень, для дітей молодше 12 років вхід безкоштовний. Квитки можна придбати в касі в дні фестивалю, або заздалегідь в «Кофейбусі» біля ст.м. «Шулявська».

Організатори фестивалю: КП «Київпастранс», Клуб технічної класики OldCarService, «Проект Кофейбус», «DISTRICT.IN.UA».  

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ OLD CAR LAND

 

30 вересня, п’ятниця:

09:00 – Початок роботи ретро-фестивалю.

12:00 – Урочисте відкриття ретро-фестивалю, прес-конференція з нагоди відкриття п’ятого ретро-фестивалю OLD CAR LAND 2016.

14:00 – Виступ музичних колективів, показові виступи київських автомотоклубів.

15:00 – Виїзна нарада керівництва Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та директорів структурних підрозділів КП «Київпастранс». Нагородження переможців конкурсу на звання кращого водія пасажирського транспорту міста Києва.

20:00 – Завершення роботи 1-го дня ретро-фестивалю.  

 

01 жовтня, субота:

10:00 – Початок змагань з оцінки якості звучання акустичної системи автомобілів, змагання з максимального звукового тиску.

12:00-16:00 – Робота експертної комісії, показові заїзди, слалом.

13:00 – Виступ музичних колективів, показові виступи автомотоклубів.

16:00 – Третя всеукраїнська конференція Ретро руху України, друге засідання КІТС і КІАФ АУ.

19:00 – Нагородження переможців змагання з автозвуку та максимального звукового тиску.

20:00 – Початок процедури старту першого нічного ралі-марафону на ретро та класичних автомобілях «Ніч Музеїв 2016».  

 

02 жовтня, неділя:

01:00 – Фініш першого автомобіля нічного ралі-марафону на ретро автомобілях «Ніч Музеїв 2016».

10:00 – Робота експертної комісії, показові заїзди, дефіле старовинних авто.

13:00 – Виступ музичних колективів, показові виступи київських автомотоклубів.

16:00 – Офіційне закриття та нагородження переможців.

19:00 – Початок виїзду учасників.

Оргкомітет залишає за собою право на внесення змін до програми.