Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Віталій Кличко представив нового генерального директора КП "Київпастранс"

28.09.2016

28 вересня в ТРЕД №1 відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь міський голова Києва Віталій Кличко, заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель та керівництво КП «Київпастранс». Під час зустрічі були обговорені найбільш важливі досягнення КП «Київпастранс» та плани на майбутнє. Зустріч відбувалася в форматі діалогу – працівники могли задавати керівництву питання, які їх хвилюють. Найкращі працівники  КП «Київпастранс» були нагороджені грамотами.

Під час зустрічі В. Кличко офіційно представив нового генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченко, та звернувся до колективу підприємства: «Я вдячний кожному з вас за щоденну роботу, за вашу енергію та професіоналізм.  Сьогодні «Київпастранс» – один з флагманів серед комунальних підприємств столиці завдяки вашій роботі. Велика кількість киян щодня користуються громадським транспортом міста, і від якості роботи підприємства та вашого професіоналізму залежить їхній комфорт. Новий керівник підприємства Дмитро Левченко вже встиг зарекомендувати себе як професійний та відповідальний менеджер. Від його успіху на посаді керівника залежить успіх всього підприємства. Його поки що знає небагато киян, і якщо громадський транспорт в місті працюватиме погано, мешканці, в першу чергу, «згадуватимуть» мера. Тому, не сумнівайтеся, у разі виникнення проблем у роботі міського транспорту, я реагуватиму одразу».

Заступник голови КМДА Ілля Сагайдак також звернувся до колективу КП «Київпастранс»: «Людина, яку ми представляємо, є працівником, якого ви всі знаєте. Він давно влився у вашу родину, і вже досяг результатів у своїй роботі. Завдяки йому був запущений пілотний проект автоматизації контролю витрат пального, збільшені непрофільні доходи підприємства. Разом із Дмитром Левченко ми будемо досягати поставлених цілей в транспортній сфері. До кінця цього року ми оновимо рухомий склад загалом на 1 млрд. грн.: планується отримати 60 нових тролейбусів, 100 автобусів та 10 трамваїв. «Київпастранс» є ключовим підприємством, яке ми будемо розвивати в майбутньому. Згодом ми разом представимо проекти, які повністю змінять транспортну систему нашого міста. Вона буде настільки зручною, що люди почнуть пересідати з автомобілів на громадський транспорт. Нова транспортна політика орієнтована не на автомобілецентричний вектор, як це було раніше, а на людиноорієнтований вектор – тобто, пішоходів, велосипедистів та громадський транспорт.»

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель також привітав нового генерального директора КП «Київпастранс»: «Як показує європейська практика – новому топ-менеджеру необхідно мінімум 6 місяців для того, щоб зрозуміти макропроцеси на підприємстві, для детального розуміння мікропроцесів потрібен майже рік. Ми не хочемо втрачати усі напрацювання мінімум на півроку, щоб залишатись на відповідному рівні нам необхідна людина, яка швидко включиться в роботу, буде утримувати існуючі результати і з чітким розумінням поставить перед собою першочергові завдання з урахуванням загальноміських стратегічних цілей. Тому керівником комунального підприємства призначено Дмитра Левченка, який за час своєї роботи показав себе ефективним менеджером, орієнтованим на результат з високим рівнем професіоналізму та сучасним європейським баченням розвитку наземного громадського транспорту м.Києва.»

Новий генеральний директор Дмитро Левченко після привітань звернувся до працівників КП «Київпастранс»: «Сьогодні переді мною стоїть стратегічне завдання, не просте, але дуже важливе, - очолити одне з найбільших комунальних підприємств столиці. Я з повною відповідальністю розумію, що основною метою, що стоїть зараз переді мною, є турбота про майже 10-тисячний колектив, утримання досягнутих результатів та досягнення нових висот. Я розумію, що буде непросто, але завдяки сформованій управлінській команді і трудовому колективу, нашій згуртованій команді, підтримці з боку Київської адміністрації, впевнений, підприємство буде йти шляхом реформ та розвитку. Разом ми досягнемо всіх поставлених цілей. Я зі свого боку зроблю все можливе».