Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни в русі тролейбусів маршрутів №5, 8, 9, 17

16.09.2016

У зв’язку із завершенням реконструкції просп. Перемоги на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до площі Перемоги18 вересня з     11-00 год. до закінчення руху вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту, а саме:

- Рух тролейбусів маршруту №5 буде організовано від вул. Білицької до ст.м. «Шулявська».

- Рух тролейбусів маршрутів №№ 8, 9, 17 буде організовано відповідно від вул. Смілянської, аеропорту Київ та площі Космонавтів до Повітрофлотського шляхопроводу.

- Додатково для забезпечення належних пасажирських перевезень на вказаний період організовується робота тимчасового автобусного маршруту №5тр«Ст.м. «Шулявська» - ст.м. «Площа Льва Толстого» по трасі: просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – вул. Льва Толстого, з правом проїзду по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.    

 

Ознайомитися з роботою тролейбусних маршрутів №5,8,9,17 можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Маршрути та розклад руху.