Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У Києві проходить наймасштабніший авіаційний фестиваль «Ukraine Avia Fest

16.09.2016

З 16 по 18 вересня 2016 року в Києві у Національному музеї авіації вже втретє відбувається щорічний наймасштабніший авіаційний фестиваль «Ukraine Avia Fest». За час проведення захід відвідало понад 100 тис. людей.

Організатори «Ukraine Avia Fest» – Державний музей авіації. Партнери  - Київська міська державна адміністрація, Національний авіаційний університет, КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), ДК «Укрборонпром», ДК «Антонов» , АТ «МоторСіч» та ТСОУ України.

Метою фестивалю є популяризація авіації серед молодого покоління; нагадування українцям про багату та унікальну історію державної авіації. На  «Ukraine Avia Fest» представлені  кращі зразки легендарних легких, туристичних та спортивних літаків, а також літаки ДК «Антонов», АТ«МоторСіч» та авіація спецпризначення.

Захід привернув не лише любителів та професіоналів авіації, а й поціновувачів справжньої авіатехніки.

Спеціальні гості: Харківський аероклуб та  аероклуб «Одеса», легкі вертольоти і автожири, модернізовані вертольоти АТ «МоторСіч», експозиція БПЛА, радіо моделей та дронів.

Родзинкою фестивалю стали різноманітні авіаційні розваги для маленьких авіалюбителей. На них чекали квести та конкурси, авіаційні тренажери, парашутні атракціони, лазертаги, заїзди на автомобілях, зона атракціонів, експерементаріум, авіа- і радіо гуртки, які занурили дітей у світ авіаційних пригод!

Окрім того, під час проведення заходу на території Музею представлена експозиція ретро-автомобілів майстерні "Old Car Service" та виставка-конкурс стендового авіаційного моделізму.

«Я вважаю, що такі фестивалі як «UkraineAviaFest» необхідні насамперед для нашої молоді. Державний Музей Авіації вже не вперше проводить заходи, які покликані нагадати людям про наші авіаційні надбання. Київська міська державна адміністрація та Департамент транспортної інфраструктури всіляко підтримує та сприяє проведенню подібних фестивалей. До того ж, структурний підрозділ Департаменту - КП «Київпастранс» передав до Музею 3 експонати ретро автомобілів.  Цього року експозиція музею поповнилась 2 одиницями техніки підприємства, які сьогодні також представлені на заході. Хочу також відмітити, що за 8 місяців поточного року Міжнародний аеропорт «Київ» збільшив пасажиропотік до 701, 4 тис.чол. Приємно, що наразі аеропорт стоїть на ІІ місці серед українських аеропортів за кількістю пасажиропотоку», - повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.