Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№ 34, 37А та автобусів маршруту №61

14.09.2016

17 вересня  2016 року у зв’язку з проведенням продовольчого ярмарку, вносяться зміни в роботу тролейбусів маршрутів №№34,37 та автобусів №61, а саме:

-       на вул. Йорданській (вул. Лайоша Гавро)  вносяться зміни в роботу тролейбусів маршруту№34 та організовується по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст. м. Мінська – вул. Маршала Тимошенка -– просп. Героїв Сталінграда просп. Степана Бандери.

-          на вул. Марини Цвєтаєвої на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського рух тролейбусів маршруту № 37А  організовується по трасі  тролейбусного маршруту № 37;

-          на вул. Лісківській на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської рух автобусів маршруту № 61 буде організовано по трасі: від зал. пл. «Троєщина» до вул. Радунської за діючою трасою, далі: вул. Милославська (без заїзду на вул. Лісківську).

Ознайомитися з роботою автобусних маршрутів № 61 та тролейбусних маршрутів № 34, 37А  можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - Маршрути та розклад руху.