Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Відновлено роботу зупинки тролейбусів маршрутів №№ 5,8,9,17

12.09.2016

З 12 вересня 2016 року у зв"язку з завершенням реконструкції проїзної частини просп. Перемоги відновлено роботу запинки тролейбусів маршрутів№№5,8,9,17  "Повітрофлотський шляхопровід" в напрямку вул. Білицької.

Нагадаємо,роботу зупинки тролейбусів маршрутів№№ 5,8,9,17 «Повітрофлотський шляхопровід» в напрямку вул.Білицької було призупинено з 8 вересня 2016 року на період проведення ремонтних робіт дорожнього покриття проїзної частини по просп.Перемоги. Наразі ремонтні роботи тривають у напрямку пл. Льва Толстого.