Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Книжкобус» курсує столицею

03.08.2016

З 3 по 6 серпня 2016 рокуавтобус-бібліотека «Книжкобус» чекатиме маленьких пасажирів разом з батьками у київських парках та скверах. «Книжкобус» – це  мобільна бібліотека на колесах, яка знайомить дітей із героями, злодіями та магічними звірами з різноманітних фантазійних книжкових світів. Незвичний автобус - спільний проект КП «Київпастранс», Фундації Дарини Жолдак та Благодійного фонду «КОЛО».  

За задумом незвичайний транспорт залучає дітей до читання книг як у звичному форматі, так і за допомогою сучасних гаджетів. В ньому зібрана колекція з понад 100 ігрових і навчальних дитячих книжок, а з дітлахами працюють психологи і педагоги.

«Бібліотека на колесах «Книжкобус» активно подорожує столицею майже півроку. Це один із векторів соціальних ініціатив КП «Київпастранс», який дозволяє маленьким киянам знайомитися з друкованими та електронними виданнями, прививає любов до книгами та популяризує читання серед дітлахів», - наголошує  в.о. директора КП «Київпастранс» Андрій Давидович.

 Почитати книги і пограти в інтерактивні ігри діти можуть з 17 до 21 години:

3 серпня - сквер на Котляревського

4 серпня - парк Партизанської Слави

5 серпня - парк імені Шевченка 6 серпня - парк імені Рильського

Нагадаємо, автобус переобладнаний під мобільну бібліотеку «Книжкобус», курсує  школами, парками та фестивалями Києва з 15 квітня 2016 року. Його мета - популяризація читання серед дітей нашої країни.