Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№ 6, 16, 18 та автобусів маршрутів №№ 24, 114 (R)

22.07.2016

 У зв’язку проведенням 23 липня 2016 церемонії офіційних проводів національної збірної команди України, яка від’їжджає на Ігри XXXI Олімпіади та на виконання відповідного розпорядження виконавчого органу Київської міської рада (КМДА) від 18.07.2016 № 575  на час перекриття руху транспорту на Михайлівській площі, Володимирському проїзді, Софійській площі та вул. Володимирській (на ділянці від Софійської площі до вул. Прорізної) з 17 год. 30 хв. (орієнтовно до 21 год.) вносяться зміни у роботу наземного громадського транспорту, а саме:

– рух тролейбусів маршруту № 6 організовується від Мінського масиву до станції метро «Лук’янівська»;

– рух тролейбусів маршрутів № 16 організовується від вул. Щусєва до вул. Січових Стрільців за діючою трасою, далі – вул. Чорновола – просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – вул. Льва Толстого – вул. Володимирська – бульв. Тараса Шевченка –   просп. Перемоги – вул. Чорновола – вул. Січових Стрільців, вул. Мельникова, далі за діючою трасою.

– рух тролейбусів маршрутів № 18 організовується від вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу;

– рух автобусів маршрутів №№ 24, 114(R) організовується по трасі руху автобусів у робочі дні.