Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Жива» класична музика вразила пасажирів фунікулеру

15.07.2016

Серед захоплюючих панорам величі Києва та схилів Дніпра у Київському фунікулері  сьогодні зазвучали   шедеври інструментальної музики, що  зачепили струни душі кожного,хто скористався транспортом.

Класичні популярні твори, які виконані професійним ансамблем створили у вагоні неймовірну атмосферу та шалену енергетику.  Для пасажирів «живий» концерт став приємною несподіванкою та викликав бурю позитивних емоцій, радість та захоплення.

«Найпрекрасніша мелодія почуттів, я б сказала музика для душі! Не хочеться покидати вагон, хочеться слухати ще і ще», - під враженням розповідає пасажирка Анна, 25 років.

«Скільки користуюсь фунікулером, подібного і уявити не міг», -  пан Олексій, 40 років

«Я не лише насолоджувалась музикою, а й спостерігала за тим як скрипалі майстерно виводили смичками по струнах. Скрипка це так вишукано! Що й говорити, коли звучить цілий ансамбль і ще й в такому незвичному місці як Київський фунікулер. Ніколи не подумала б», - ділиться  пані Катерина, 37 років.

Три години поспіль лунали композиції  у вагоні транспорту.  Музична подія, що відбулась 15 липня 2016 року – сюрприз для пасажирів Київського фунікулеру. 

Концерт у громадському транспорті КП «Київпастранс» провело спільно з проектом «Музика поруч», який спрямований популяризувати класичну музику. В планах КП «Київпастранс»  - ще не раз потішити  користувачів унікального транспорту звучанням класичних мелодій. Так, після проведення регламентних, ремонтних робіт підйомника підприємство організує серію музичних заходів.