Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Столичний транспорт змінив «голос»

23.06.2016

Голосом бренду КП «Київпастранс» став телеведучий, радіодіджей, шоумен Дмитро Бурундуков.Бренд-войс розпочав переозвучувати оголошення назв зупинок та супутньої інформації у  тролейбусах, трамваях і автобусах міста Києва. Нове озвучення справило приємне враження на головну аудиторію – пасажирів столичного наземного транспорту. Задоволені кияни кажуть, що голос має м’яку подачу та позитивну інтонацію.

  Дикторський голос КП «Київпастранс» довелось змінити, оскільки несподівано пішов з життя Віктор Володимирович Бєляєв, 1958 року народження. З 1993 року працював на комунальному підприємстві електромонтером. Через інвалідність змушений був покинути посаду, однак роботу у КП «Київпастранс» не залишив і, маючи поставлений голос став працювати бренд-войсом. Колектив підприємства висловлює слова співчуття родині Віктора Володимировича та з вдячністю схиляє голову за зроблений внесок диктора.

КП «Київпастранс» відкрите до пропозицій та побажань користувачів транспорту Києва  щодо нового озвучення. Сподіваємось, замінений «голос» Дмитра Бурундукова, як і попередній, полюбиться  пасажирами.