Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни в роботі тролейбусів маршрутів №№ 5,7

03.06.2016

З 4 червня до 23 серпня 2016 року у зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту просп. Перемоги на ділянці від вул. Дружківської до ст.м.«Шулявська» закривається рух тролейбусів маршрутів №№5,7 на ділянці від станції метро «Нивки» до ст.м. «пл. Л. Толстого».

Для забезпечення перевезення пасажирів вносяться зміни в роботу тролейбусних маршрутів №№ 5,7 та додатково організовується автобусний маршрут № 5ТР, а саме :

 тролейбуси маршруту № 5к від «вул. Білицька до ст.м. «Нивки»  

тролейбуси маршруту № 7к від «вул. Чорнобильська до ст.м. «Нивки» 

додатковий автобусний маршрут № 5ТР «Станція метро «Нивки» – станція метро «Площа Льва Толстого»роботу якого організовано попо трасі: просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – вул. Льва Толстого – вул. Володимирська – бульв. Тараса Шевченка – просп. Перемоги.

Ознайомитись з розкладом руху автобусів  можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху та на кінцевих  зупинках маршруту.

До 31 червня 2016  року пасажири мають право проїзду в автобусному маршруті № 5ТР по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі.

З дати відновлення тролейбусного руху (в серпні) до 31 серпня 2016 року  пасажири мають право проїзду в тролейбусному маршруті № 5 по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в автобусі.