Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Міжнародні компанії проведуть аудит бізнес процесів транспортних підприємств

13.04.2016

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації пройшла презентація планів аудиту КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен». Подія відбулася під головуванням першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса та за участі профільного заступника з транспортних питань Іллі Сагайдака. Також участь у зустрічі взяв керівник сектору інфраструктури та енергетики в Україні від Європейського банку реконструкції та розвитку Марк  Магалецький.

Саме цей банк за підтримки Європейської місії надав грантові кошти у сумі 200 тисяч євро для основних транспортних підприємств столиці на проведення аудитів діяльності. Для виконання робіт європейськими партнерами були обрані компанія «Deloitte», яка працюватиме з КП «Киїпастранс» та компанія «EY» для співпраці з КП «Київський метрополітен».

«Ми вдячні усім учасникам проекту за бажання впроваджувати ефективні рішення в одній з найважливіших сфер життєдіяльності міста для кожного киянина. Переконаний, що результати діяльності визнаних лідерів з аудиту в світі допоможуть підвищити якість надання послуг  та зекономити кошти громади міста», - заявив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

«Важко переоцінити важливість даного проекту для нашого підприємства. Це ще один крок до відкритості та роботи за європейськими стандартами», - начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

За словами представників аудиторських компаній проект аудиту та створення плану корпоративного розвитку  розрахований на дев’ять місяців. І його результати будуть оприлюднені у грудні 2016.