Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти
Надіслати повідомлення

Пасажирський контроль

КП «Київпастранс» пропонує пасажирам взяти участь у проекті-опитуванні «Пасажирський контроль».  З 7 квітня 2015 року КП «Київпастранс» впроваджує проект-опитування «Пасажирський контроль», метою якого є організація контролю за наданням послуг з перевезення пасажирів громадським наземним транспортом. Це перший спільний проект працівників новоствореного відділу КП «Київпастранс» та пасажирів, котрі мають намір поліпшити роботу наземного громадського транспорту міста Києва. Зазначимо, що проект носить опитувальний характер та направлений на підвищення якості надання транспортних послуг і стосується виключно роботи автобусів, трамваїв та тролейбусів комунального підприємства «Київпастранс».

 • Очікувані результати від впровадження проекту:
 • отримання, обробка інформації та усунення в стислі терміни недоліків;
 • підвищення якості надання транспортних послуг у громадському транспорті;
 • підвищення рівня лояльності та довіри пасажирів до КП «Київпастранс».

У разі виявлення пасажирами наступних недоліків у роботі автобусів,тролейбусів, трамваїв:

 1. Незадовільний санітарний стан рухомого складу зовні;
 2. Незадовільний санітарний стан в салоні рухомого складу;
 3. Відсутність стандартних маршрутних покажчиків на рухомому складі (№ маршруту, кінцеві пункти);
 4. Наявність пошкоджених пасажирських сидінь;
 5. Наявність несправного освітлення салону;
 6. Наявність несправного компостера;
 7. Некоректна поведінка водія;
 8. Не оголошення зупинок громадського транспорту;
 9. Невидача квитків водієм;
 10. Некоректна поведінка кондуктора;
 11. Невидача квитків кондуктором.

Пропонуємо надсилати інформацію за телефоном +38 050 332 01 23 дзвінком або смс-повідомленням та за електронною адресою: monitoring@kpt.kiev.ua. При наданні інформації необхідно обов’язково вказати наступне: дату та час виявлення недоліку, № маршруту, вид транспорту, бортовий або державний номер рухомої одиниці та цифру, яка відповідає недоліку згідно переліку запропонованого вище або сам недолік. Усунення недоліків у роботі наземного громадського транспорту буде виконуватись в стислі терміни, але залежати від складності та трудоємності технологічного процесу. Інформація КП «Київпастранс»