Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Збільшення випуску тролейбусів на тролейбусних маршрутах №№7,24,32

09.12.2015

З метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців масивів Біличі, Виноградар та Мінського, подовжено роботу тролейбусів маршруту №7 в вечірні години та збільшено випуск рухомого складу на тролейбусних маршрутах №№ 24,32.

З 8 грудня подовжено роботу тролейбусів маршруту №7 «вул. Чорнобильська» - ст.м. "Шулявська"»  в робочі дні:

-         останні відправлення від «ст. м. Шулявська» - 22:30;  22:50;  23:10;

-         останні відправлення від «вул. Чорнобильська» - 22:58;  23:18;  23:38.

  З 10 грудня збільшено випуск рухомого складу на тролейбусних маршрутах №24 та №32, завдяки чому інтервал руху в години пік зменшено та складає на тролейбусному маршруті №24 «вул. Свободи – вул. Північна» - 5-6 хв., а на тролейбусному маршруті №32 «вул. Північна – вул. Сошенка» - 6-7 хв.

«На підприємстві постійно ведеться робота по вивченню пасажиропотоку густонаселених районів міста та вносяться відповідні корективи до розкладу руху транспорту», - зазначає генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Ознайомитись з розкладами руху тролейбусів маршрутів №№7,24,32 можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - Розклад руху.