Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№23,28 та автобусів маршруту №31

08.12.2015

  У зв’язку з проведенням аварійно - відновлювальних робіт водопроводу на  перетині вулиць Білоруська – Якіра, 8 грудня з 20 год. до 6 год. 9 грудня 2015 року, тимчасово внесено зміни у рух тролейбусів маршрутів №№23,28  та автобусів маршруту №31, а саме:

-         тролейбуси маршруту №23 курсуватимуть «вул. Туполева – Повітрофлотський шляхопровід»;

-         тролейбуси маршруту №28 курсуватимуть «вул. Свободи – Повітрофлотський шляхопровід»;

-      автобуси маршруту №31 будуть працювати за маршрутом до вул. Мельника, без заїзду на вул. Якіра, далі з вул. Давнар-Запольського за власним маршрутом.