Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Мер Києва оглянув новий трамвай

12.11.2015

Сьогодні у трамвайному депо ім. Шевченка мер Києва Віталій Кличко оглянув новий 5-ти секційний трамвай T5B64 «Електрон», який прибув до Києва напередодні. Виготовлений трамвай T5B64 «Електрон» на спільному українсько-німецькому підприємстві «Електронтранс».

Вагон являє собою єдиний простір з низьким рівнем підлоги (100%), пристосований для перевезення пасажирів з особливими потребами, оснащений системами вентиляції, опалення та кондиціювання, відповідає всім найновішим українським та європейським стандартам і нормам. Такий трамвай може перевозити 287 пасажирів.

Наразі Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства проводить тестувальні роботи, після закінчення яких трамвай T5B64 «Електрон» буде працювати на Борщагівській лінії швидкісного трамвая. Так, до кінця цього року до нього долучаться ще 2, а на початку наступного - ще 4таких трамваї.

«Придбавши перші 7 трамваїв, це є початок до оновлення трамвайної мережі міста Києва. Ми прагнемо забезпечити киян та гостей столиці сучасними транспортними засобами, та надавати послуги з перевезень на європейському рівні», - наголошує генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.