Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Поліпшення транспортного обслуговування на автобусних маршрутах міста

11.11.2015

На численні звернення пасажирів та з метою поліпшення транспортного обслуговування жителів міста Києва збільшується випуск рухомого складу на автобусних маршрутах №№55 та 91 у робочі дні.

Так на автобусному маршруті №55, який курсує «Ленінградська пл. - ст. м. Палац Спорту», завдяки збільшенню випуску рухомого складу, зменшився інтервал руху в години пік з 10-11 хв. до 9-10 хв.

На автобусному маршруті №91, який курсує «ст. м. Голосіївська - вул. А. Ахматової», завдяки збільшенню випуску рухомого складу, зменшився інтервал руху в години пік з 20-21 хв. до 15-16 хв.

«Ми постійно вивчаємо побажання пасажирів та вносимо відповідні коригування до розкладу руху транспорту», зазначає генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Ознайомитись з розкладами руху автобусів можна на сайті  www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - Розклад руху.