Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№31,37,37А на 7 листопада 2015 року

06.11.2015

У зв’язку з проведенням робіт з асфальтування проїзної частини вул. Радунської на ділянці від вул. Милославської до вул. Лісківської та проведенням продовольчого ярмарку на вул. М. Цвєтаєвої на ділянці від просп. Маяковського до вул. Закревського 7 листопада 2015 року в роботу громадського транспорту вносяться зміни, а саме:

- з 8-30 год. до 22-00 год. рух тролейбусів маршрутів №31 та №37 тимчасово припиняється;

- рух тролейбусів маршруту №37А тимчасово припиняється на період проведення ярмарки.

На вказаний період, організовується робота тимчасових автобусних маршрутів №10ТР «Вулиця Милославська – вул. Цвєтаєвої – проспект Маяковського» та №37ТР «Вулиця Милославська – ст. м «Лісова» (по трасі руху Тр № 37) з правом проїзду по місячним проїзним квиткам, придбаним для проїзду в тролейбусі.

Для належного забезпечення транспортним сполученням мешканців мікрорайону кількість рухомого складу на тролейбусному маршруті №30 буде збільшено.