Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Подовжено автобусний маршрут № 91

22.10.2015

Враховуючи Ваші звернення та побажання з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Голосіївського та Дарницького районів з 23 жовтня 2015 року рух автобусів маршруту № 91 подовжено та організовано по трасі:вул. Анни Ахматової – вул. Ревуцького – просп. Миколи Бажана – Південний міст – вул. Саперно-Слобідська – просп. Науки – просп. Червонозоряний – просп. Голосіївський – ст. м. «Голосіївська» – просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Саперно-Слобідська – Південний міст – просп. Миколи Бажана – просп. Петра Григоренка – вул. Драгоманова – вул. Анни Ахматової .

Також на автобусному маршруті № 108 «вул. Луначарського – ст. м. Харківська» збільшено випуск рухомого складу на 1 одиницю у міжпіковий період, завдяки чому інтервал руху в години пік становить 18-19 хвилин, а у міжпіковий період він зменшився з 30-31 хвилин до 23.

З розкладом руху автобусів маршрутів №№ 91 та 108 пасажири мають можливість ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» за адресою: www.kpt.kiev.ua у розділі «Пасажирам – Розклад руху».