Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» навчає професії водіїв та кондукторів

11.09.2017

КП «Київпастранс» проводить безкоштовні навчальні курси для водіїв та кондукторів з подальшим працевлаштуванням. Про це повідомив генеральний директор КП Дмитро Левченко.

«На базі підприємства проходить безкоштовне навчання для всіх охочих, хто планує стати водієм чи кондуктором. Курси тривають 5,5 місяців з урахуванням подальшого працевлаштування», - зазначив Дмитро Левченко.

Курси проводять дипломовані викладачі – працівники навчально-курсового комбінату КП «Київпастранс». В ході навчання викладаються такі предмети, як безпека руху, правила дорожнього руху, психологія, галузева економіка, транспортне право, ділова українська мова та багато іншого.

«Зараз ми навчаємо водіїв трамваїв та тролейбусів. З грудня запрошуємо всіх охочіх працювати водіями автобусів з подальшим працевлаштуванням в автопарках столиці. Крім того, першого понеділка кожного місяця проходить навчання кондукторів», - додав Дмитро Левченко.