Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни в роботі автобусів маршрутів №№ 55, 62, 24, 114 та тролейбусів маршруту № 38

08.09.2017

10 вересня 2017 року вносяться зміни у роботу автобусів маршрутів №№ 55, 62, 24, 114 та тролейбусів маршруту № 38 у зв’язку з проведенням спортивного заходу «INTERSPORT UKRAINE RUN 2017». 

Пробіг відбудеться за маршрутом: вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Грушевського – Петрівська Алея – Паркова дорога – вул. Грушевського – Арсенальна площа – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Грушевського – Петрівська Алея – Паркова дорога – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик.  

З 9 год. до 11 год. 30 хв. рух транспорту буде організовано по трасі:

-        тролейбуси маршруту № 38 курсуватимуть від ст.м. «Видубичі» до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);

 

-       автобуси маршруту № 55 курсуватимуть від Дарницької площі до вул. Старонаводницької за діючою трасою, далі – вул. Генерала Алмазова – бульв. Лесі Українки – вул. Басейна – вул. Шота Руставелі – вул. Рогнідинська – ст.м. «Палац Спорту» – вул. Еспланадна – бульв. Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Старонаводницька, далі за діючим маршрутом;

 

-       автобуси маршруту № 62 курсуватимуть на ділянках від Контрактової площі до Європейської площі та від Ботанічного саду до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).  

 

З 9 год. до 13 год. рух транспорту  буде організовано по трасі:

-       автобуси маршруту № 24: від залізничного вокзалу Центральний до ст.м. «Площа Льва Толстого»;

-      автобуси маршруту № 114: на ділянках від вул. Милославської до Європейської площі та від залізничного вокзалу Центральний до Софійської площі.  

 

З 11 год. до 13 год.автобуси маршруту № 62 курсуватимуть на ділянках від Контрактової площі до Європейської площі та від Ботанічного саду до ст. м. «Арсенальна».