Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Збільшення кількості тролейбусів на маршруту №42

19.10.2015

З 19 жовтня 2015 року, за численними зверненнями мешканців Солом’янського району, збільшено кількість рухомого складу на тролейбусному маршруті №42 « вул. Дегтярівська – ст. м. Либідська» завдяки чому зменшено інтервал руху тролейбусів в години «пік» до 5-6 хв. та 10-12 хв. в денний час.

Комунальне підприємство «Київпастранс» постійно вивчає думку пасажирів та враховує їх побажання при плануванні розкладу руху та маршрутної мережі.

З розкладом руху тролейбусів маршруту №42 пасажири мають можливість ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» за адресою: www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.