Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі нічних тролейбусних маршрутів №№91Н, 93Н

04.08.2017

В ніч на 5 серпня та 8 серпня 2017 року з 00год. 20 хв. до 5 год. 30 хв. у зв’язку з ремонтом контактної мережі тролейбуса по  вулиці Жилянській від вулиці Льва Толстого до вулиці Антоновича вносяться зміни у роботу нічних тролейбусів маршруту №91Н та організовано:

 - Вул. МилославськаДарницька площа – станція метро «Либідська» - станція метро «Палац Спорту» - вулиця Саксаганськоговулиця Антоновича, в зворотному напрямку за діючою трасою.

В ніч на 5 серпня 2017 року  у зв’язку з незавершеною реконструкцією транспортного вузла на перетині просп. Перемоги та вулиці Данила Щербаківського закривається рух нічного тролейбусного маршруту №93Н.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/ в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.