Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі нічного тролейбусного маршруту№92Н

28.07.2017

У зв’язку з асфальтуванням проїзної частини Повітрофлотського проспекту від вулиці Чорновола до  Солом’янської площі з 21 год. 30 липня  до 7 год. 31липня та з 21 год. 31липня  до 7 год. 1 серпня 2017року  вносяться зміни в рух нічного тролейбусного маршруту №92Н.

На вказаний період рух нічного тролейбусного маршруту № 92Н буде організовано по трасі: «Проспект Свободи – вул. Щербаківського - проспект Перемоги – бульвар Шевченка – пров. Алли Горської (зупинка тролейбусів «Академія Адвокатури України») і в зворотному напрямку  бульвар Тараса Шевченка проспект Перемоги далі за діючою трасою.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/   в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.