Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№43,50,91Н та автобусів маршруту №51

26.07.2017

У зв’язку із асфальтуванням проїзної частини бульвару Дружби Народів від вулиці Старонаводницької до Либідської площі з 22 год. 26 липня до 6 год. 27 липня 2017 року вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№43,50,91Н та автобусів маршруту №51.

Так рух нічного тролейбусного маршруту №91Н в ніч на 27 липня 2017 року  закривається.

Рух тролейбусів маршрутів №№43,50 на дільниці від Дарницької площі до Либідської площі – закривається, та організовується зі змінами, а саме:

- тролейбуси  маршруту №43 курсуватимуть «Кібернетичний цент – просп. Глушкова – Голосіївський просп. - ст. метро «Либідська»;

- тролейбуси маршруту №50 курсуватимуть  по маршруту №50к «вулиця Милославська – Дарницька площа»;

- продовжується час роботи автобусів маршруту №51 «ст. метро «Червоний Хутір» – Дарницька площа – бульвар Дружби Народів - ст. метро «Либідська».  

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/   в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.