Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі трамваїв маршрутів №№1,3 та тролейбусів маршруту №41

21.07.2017

З 22 липня 2017 року у зв’язку з проведенням робіт, пов’язаних з реконструкцією нежилих приміщень будівлі комплексу громадського призначення в складі станції Борщагівської лінії швидкісного трамвая «Кільцева дорога», вносяться наступні зміни у роботу трамваїв маршрутів №№1,3 та тролейбусів маршруту №41, а саме:  

- робота трамваїв маршруту №3 «Кільцева дорога – вул.Старовокзальна» організовується з 6год. 05 хв. до 22 год.55 хв.;

- робота трамваїв маршруту №1 «Михайлівська Борщагівка – вул.Старовокзальна» організовується з 5 год. до 0 год.50 хв.;

- робота тролейбусів маршруту №41 «вул.Тулузи – станція метро «Святошин» організовується з 5 год.35 хв. до 0 год.45 хв.

Для забезпечення пасажирських перевезень додатково організовується робота тимчасового автобусного маршруту №3Т «Кільцева дорога - вул.Гната Юри» з режимом роботи з  5 год.35 хв. до 6 год. та з 23 год. до 0 год. 55 хв.

Пасажири мають право проїзду в автобусах тимчасового маршруту №3Т за проїзними квитками, придбаними для проїзду в трамваї.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/   в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.