Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» разом з поліцією борються з несанкціонованою торгівлею в транспорті

11.07.2017

11 липня 2017 року з 9 до 12 години контролерами пасажирського транспорту комунального підприємства КП «Київпастранс» спільно з працівниками Деснянського Управління Поліції ГУНП у місті Києві на маршрутах Дарницького трамвайного депо провели перевірку несанкціонованої торгівлі в рухомому складі. Так перевірили 31 одиницю рухомого складу, саме на трамвайних маршрутах №8,23,28,33.

Об 10 год. 04 хв. на перегоні між зупинкою  ст.м. «Чернігівська» та зупинкою ст.м. «Лісова» в салоні трамваю №28 (бортовий номер 6017) виявлено пасажирку, яка вела торгівлю дрібними господарськими товарами. На кінцевій зупинці дану пасажирку затримано працівником поліції та складено протокол про адміністративне порушення відповідно до ст. 160, п.2 КУпАП.

Хочемо наголосити, що громадський транспорт призначений виключно для перевезення пасажирів. Тому дану акцію КП «Київпастранс» разом з столичною поліцію проводитимуть регулярно, задля викорінення такої проблеми, як несанкціонована торгівля.