Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни руху автобусних маршрутів №№ 62,114,115

23.06.2017

24 та 25 червня 2017 року з 12 год. до 22 год. у зв’язку з проведенням на Контрактовій площі заходу «КІА  Драйв Тур» тимчасово змінено рух автобусних маршрутів№№ 62,11,115.

- рух автобусів маршруту № 62 організовується від Ботанічного саду до Володимирського узвозу за діючим маршрутом, далі - за схемою: вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Спаська – вул. Волоська – вул. Сковороди – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз, і далі за діючим маршрутом.

 

- рух автобусів маршруту № 114 організовується в напрямку залізничного вокзалу Центральний буде організовано від вул. Милославської до                       вул. Набережно-Хрещатицької за діючим маршрутом, далі - за схемою: Боричів узвіз – Володимирський узвіз (без заїзду на Контрактову площу), далі - за діючим маршрутом.

 

- рух автобусів маршруту № 115 організовується від залізничного вокзалу Дарниця до вул. Сковороди за діючим маршрутом, далі - за схемою: вул. Межигірська –         вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька, далі - за діючим маршрутом.

 

З розкладом руху наземного транспорту зможете ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/ в розділі Пасажирам - Розклад руху.