Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Співробітників «Київпастранс» відзначили почесними грамотами за вагомий внесок в проведення Євробачення

22.06.2017

Сьогодні співробітників КП "Київпастранс" нагородили почесними грамотами від Національної громадської телерадіокомпанії України за плідну працю в проведенні пісенного конкурсу.

«Євробачення пройшло вдало завдяки людям, які працювали для комфорту киян та гостей столиці. Зокрема, це наші працівники КП «Київпастранс». Тому сьогодні нагороджено наших співробітників почесними грамотами від «НСТУ» за вагомий внесок в проведення пісенного конкурсу. Відповідальність та небайдуже ставлення до своєї роботи дали змогу презентувати європейську сучасну Україну в обличчі нашої столиці. Дякуємо всім причасним, адже завдяки саме вам ми змогли провести величезне свято та з комфортом перевезти тисячі людей!», - наголосив Генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.