Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Новий тролейбусний маршрут №46 «Вулиця Маршальська – Голосіївський парк»

29.09.2015

На численні звернення пасажирів та з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Голосіївського району з 30 вересня 2015 організовується робота нового тролейбусного маршруту № 46 «Вулиця Маршальська – Голосіївський парк» по трасі: просп. Науки – просп. Червонозоряний – просп. Голосіївський – просп. Науки.

З розкладом руху тролейбусів маршруту № 46 пасажири мають можливість ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» за адресою: www.kpt.kiev.uaу розділі ПАСАЖИРАМ – Розклад руху.

Щодня комунальне підприємство  «Київпастранс» отримує звернення та побажання щодо удосконалення роботи громадського транспорту від жителів столиці, ми вивчаємо кожне питання та розглядаємо можливість позитивного вирішення кожного з них, вносимо відповідні коригування до схем та розкладу руху, вдосконалюємо існуючі та відкриваємо нові маршрути громадського транспорту»: - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.