Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№7,93Н

31.05.2017

У зв’язку з проведенням робіт з реконструкції транспортного вузла на перетині просп. Перемоги та вул. Данила Щербаківського з 1 червня до 24 серпня 2017 року вносяться зміни в роботу тролейбусів маршрутів №№7,93Н.

Так роботу тролейбусів маршруту №7 організовано в напрямку вул. Чорнобильська по трасі: ст.м. «Шулявська» – просп. Перемоги –  вул. Данила Щербаківського – розворот на Інтернаціональній площі – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – вул. Чорнобильська –  вул. Ірпінська.  

Роботу тролейбусів маршруту № 93Н організовано в напрямку вул. Чорнобильської від ст.м. «Площа Льва Толстого» до просп. Перемоги за діючим маршрутом,  далі – вул. Данила Щербаківського (розворот на Інтернаціональній площі) – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – просп. Академіка Палладіна – бульв. Академіка Вернадського – вул. Академіка Єфремова – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська

 

Додатково внесено зміни у трасу слідування при здійсненні виїздів та заїздів тролейбусів маршрутів №№39,41 з ТРЕД № 2.

Ознайомитись з розкладами руху громадського наземного транспорту можна на сайті  www.kpt.kiev.ua   у розділі ПАСАЖИРАМ - МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.