Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Киян привітали із Днем міста у віршах

26.05.2017

Напередодні Дня Києва у столичних трамвайних вагонах з’явились святкові постери з віршами класиків. Із 1535 річницею улюблене місто вітає комунальне підприємство «Киівпастранс».

 

На святкових плакатах можна побачити вірші та цитати про Київ Максима Рильського, Андрія Малишка, Юрія Рибчинського, Михайла Булгакова, Остапа Вишні та інших відомих авторів.

 

«Для вітання пасажирів недарма було обрано трамвайні вагони, що курсують по маршруту № 12. Саме з Контрактової площі до Пущі-Водиці пролягає один з найдавніших та найдовших маршрутів міста. Крім того, трамвай – це своєрідна гордість української столиці, адже саме у Києві пішов перший електричний трамвай», - зазначив Генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.