Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Оновлений дизайн проїзних квитків

20.04.2017

В травні місячний проїзний традиційно змінить дизайн. Цього разу він присвячений важливій для Києва події – пісенному конкурсу Євробачення-2017.

На проїзних зображено офіційний символ Євробачення – намисто, та логотип пісенного конкурсу.  Дизайн макету було погоджено з НТКУ. 

«Наступного місяця в Києві відбудеться особлива подія, на яку ми вже давно чекаємо - Євробачення-2017. Тому КП «Київпастранс» вирішило підготувати до цього конкурсу навіть місячні проїзні квитки. Це нагадає нашим пасажирам про пісенне свято, яке розпочнеться в Києві вже на початку травня», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також нагадуємо, що було оновлено дизайн разових квитків для проїзду в громадському транспорті з метою підвищення ступеню захисту. Крім зміни кольорової гами на квитках міститься інформація англійською мовою для зручності іноземців.