Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Відновлення роботи трамваїв маршрутів №№1,3,18 та автобусів маршруту №1Т

13.04.2017

Проведення робіт у нічний час по заміні колій на перетині вул. Старовокзальної  та вул. Жилянської в обидва напрямку руху завершено достроково за 2 дні. З 13 квітня рух трамваїв маршрутів №№1,3,18  та автобусів маршруту №1Т «Михайлівська Борщагівка – ст. Ромена Роллана» відновлено за власними графіками руху.

З розкладом руху можна ознайомитися на сайті КП «Київпастранс»www.kpt.kiev.ua в розділі ПАСАЖИРАМ – МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.