Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі автобусів маршруту №20

11.04.2017

У зв’язку з проведенням ремонтно-колійних робіт на залізничному переїзді на просп. Науки з 21 год. 11.04.2017 до 8 год. 12.04.2017 вносяться зміни в роботу автобусів маршруту № 20 «ст.м. "Площа Льва Толстого" - житловий масив Корчувате».

На вказаний період організовується робота автобусів маршруту № 20 на ділянках:

ст.м. «Площа Льва Толстого» – селище Пирогів (до кінцевої зупинки автобусів маршруту № 27);

 

житловий масив Корчувате – станція метро «Видубичі» по трасі:           вул. Новопирогівська – Столичне шосе – Наддніпрянське шосе – Набережно-Печерська дорога – Столичне шосе – вул. Новопирогівська.

 

 

 Ознайомитись з розкладом руху громадського наземного транспорту можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.