Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Обстріл тролейбусу №4020 маршруту № 24

17.08.2015

16 серпня 2015 року пошкоджено тролейбус Куренівського тролейбусного депо, який курсував за маршрутом №24 «вул. Північна - пр. Свободи». Виконуючи останнє відправлення від вул. Півнина в напрямку депо на вул. Тимошенка стався обстріл тролейбусу №4020 з пневматичної зброї.

На місце події було викликано поліцію міста Києва.

Жертв та постраждалих немає.

Нажаль після таких випадків ми вимушені зменшувати кількість рухомого складу для виконання відновлювальних робіт, що в свою чергу негативно відображається на наданні транспортних послуг.