Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Автостанція ВидубичіПлан державних закупівельІнформація про закупівліЕлектронні закупівліСтатистика електронних закупівельСтатистика електронних закупівель, 2015Державні закупівліКонтакти

Визначені кращі співробітники КП "Київпастранс" які поїдуть до Єгипту

31.07.2015

За підтримки київського міського голови Віталія Кличка, кращих водіїв, кондукторів  та  квиткових контролерів ліній швидкісного трамваю КП«Київпастранс» нагороджено 20 сертифікатами на поїздки до Єгипту.     

Кращих водії трамваїв, тролейбусів та автобусів визначено шляхом участі у фіналі конкурсу професійної  майстерності водіїв.  

 

До визначення кращих кондукторів та квиткових контролерів ліній швидкісного трамваю долучитись кожного з пасажирів та користувачів соціальної мережі Facebook. Відбір кандидатів до нагородження проходив з 15 липня по 31 липня 2015 року шляхом участі у проекті «Народне визнання». Для того щоб запропонувати свого кандидата у проект «Народне визнання» користувачі надсилали на сторінку комунального підприємства у соціальній мережі Facebook (facebook.com/kyivpastrans) фото кондукторів та короткий опис чому саме він/вона має отримати сертифікат на тур до Єгипту. Призери були визначені більшою кількістю «лайків» користувачів мережі. Переможцями проекту стали: кондуктор ТРЕД №2, 18го тролейбусного маршруту Балабан Наталя і кондуктор ТРЕД №3 40го тролейбусного маршруту Жеребко Петро. Сьогодні кондукторам, котрі отримали більше "Народного визнання" у вигляді лайків на сторінці комунального підприємства (fb.com/Kyivpastrans). Заступник генерального директора КП "Київпастранс" Литвинов Сергій Дмитрович вручив кращим кондукторам сертифікати на тур до Єгипту.