Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Рух тролейбусів маршруту №11 відновлено

27.10.2016

З 27 жовтня 2016 року у зв’язку із завершенням першого етапу капітального ремонту  просп. Академіка Глушкова відновлюється рух тролейбусів маршруту № 11 та призупиняється робота автобусів маршруту №11ТР.

«Аби уникнути незручностей на час ремонтних робіт автошляхів столиці  для користувачів громадського транспорту м. Києва  відповідальними Службами КП «Київпастранс» розробляються додаткові автобусні маршрути, що курсують за найбільш зручними трасами для наших пасажирів. Прошу киян та гостей міста з розумінням ставитись до тимчасових змін та користуватися оновленою інформацією на сайті КП», - відмічає генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.  

Надагадаємо, зміни у рух громадського транспорту на просп. Академіка Глушкова КП «Київпастранс» впровадило 22 вересня 2016 року на час оновлення дорожнього покриття. Просимо користувачів тролейбусного маршруту №11 слідкувати за змінами руху.