Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни в роботі тролейбусів маршруту № 43к

23.09.2016

З 22 год. 30 хв. 24 вереснядо 12-00 год. 25 вересня 2016 року у  зв’язку з проведенням робіт з ремонту асфальтобенного покриття на мосту ім. Є.О. Патона рух тролейбусів маршруту № 43к до ділянці від Дарницької площі до ст.м. «Либідська» закривається.
На вказаний період рух тролейбусів маршруту № 43к буде організовано по трасі: вул. Смолича –вул. Якубовського – вул. Касіяна – просп. Академіка Глушкова – просп. Голосіївський – бульв. Дружби народів – ст.м. «Либідська».

Нагадаємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонтну просп.Академіка Глушкова з 22 вересня 2016  року внесено зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 11, 43.      


Ознайомитись з розкладами руху громадського наземного транспорту можна на сайті   www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ -  МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.