Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Команда КП «Київпастранс» встановлюватиме рекорд України

22.08.2016

З нагоди Дня Незалежності, 23 та 24 серпня 2016 року у Києві відбудеться заїзд на встановлення рекорду України у форматі відомої гонки «24 Години Ле-Ман». Це найвідоміші автомобільні перегони на витривалість, що проходять щорічно недалеко від французького міста Ле-Ман.

Гонка розпочнеться 23 серпня 2016 року о 12 год. з площі Перемоги. У змаганні візьмуть участь дві команди, серед них представники КП «Київпастранс». Переможцем стане екіпаж, автомобіль якого пройшов за 24 години найбільшу відстань.