Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі автобусів маршрутів №№49,87,95

29.07.2016

З 7год. до 20 год. 31 липня 2016 року у зв’язку з проведенням робіт з асфальтування по вул. Амвросія Бучми внесено зміни у роботу наземного громадського транспорту, а саме для автобусів маршрутів №№ 49,87,95.

Рух автобусів маршруту№49 організовано по вул. Березняківській та вул. Івана Миколайчука без заїзду на вул. Амвросія Бучми.

Рух автобусів маршруту№87 в напрямку ст.м. «Лівобережна» буде організовано по просп. Павла Тичини та вул. Березняківській без заїзду на вул. Амвросія Бучми та вул. Івана Миколайчука.

Рух автобусів маршруту № 95 в напрямку ст.м. «Лівобережна» буде організовано по просп. Павла Тичини, вул. Березняківській, вул. Івана Миколайчука (без заїзду на вул. Амвросія Бучми).

Ознайомитись з розкладами руху громадського наземного транспорту можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАД РУХУ.