Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Впровадження додаткових маршрутів громадського транспорту на період закриття ст.м. «Вокзальна»

05.05.2016

З 11 травня 2016 року у зв’язку з плановим капітальним ремонтом ескалаторів, що триватиме цілодобово, станція метро «Вокзальна»  закриватиметься на вхід у «пікові години» з понеділка по четвер з 7 год. до 9 год. 30 хв. та  з 16 год. до 19 год.,  у п’ятницю з 7 год. до 9 год. 30 хв. та з 14 год. 30 хв. до 19 год. 30 хв, а у суботу – з 7 год. до 9 год.

Для забезпечення належного обслуговування пасажирів запроваджуються: додатковий автобусний маршрут № 7К «Залізничний вокзал Центральний» - ст.м. «Університет» та тролейбусний  маршрут №14К«Залізничний вокзал Центральний» - ст.м. «Олімпійська» - ст.м.«Палац спорту»  та підсилюються існуючі маршрути:  автобусні №№ 5, 7,114(R1), тролейбусні №№ 12, 14, 33 та трамвайні №№ 1, 3, 15.

Також пасажири можуть скористатися послугами «Міської електрички».

Детальніше з розкладом роботи маршрутів громадського транспорту можна ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» www.kpt.kiev.ua в розділі «Пасажирам – Маршрути та Розклад руху».