Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№6,18,33

22.04.2016

У з’язку з проведенням робіт з асфальтування  на перетині вул. Вишгородської та проспекту Правди, 23 квітня 2016 року закривається рух тролейбусів маршрутів №№6,18,33 з 07-30 год. до 22-00 год. на ділянці від Мінського масиву та вул. Сошенка до проспекту Правди.    

На вказаний період організовується робота автобусного маршруту №6ТР «Мінський масив (Діагностичний центр) – проспект Правди» по трасі: вул. Кондратюка – просп. Маршала Рокоссовського – вул. Полярна -  вул. Вишгородська – просп. Правди – вул. Івашкевича, з правом проїзду по  місячним проїзним квиткам придбаним для проїзду у тролейбусі.