Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Книжкобус» гостюватиме на VI Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

19.04.2016

З 20 по 24 квітня 2016 року, автобус-бібліотека «Книжкобус» завітає до «Книжкового Арсеналу». Для юних читачів незвичайний транспорт презентує широкий асортимент дитячої літератури та різноманітні гаджети.

Дітвора матиме змогу читати, як електронні видання, так і погортати сторінки друкованих книг. На допитливих хлопчиків і дівчаток, очікують  дитячі бестселери від українських видавців, шукачів пригод - навчальні квести, ігрові активності, спрямовані на розвиток читання, майстер-класи. Також  малечі покажуть найкращі українські мультфільми та  ознайомлять з новітніми технологіями в освіті.  

Для маленьких відвідувачів та їх батьків, мобільний освітній «хаб» працюватиме 20 квітня з 14 до 17 години, а з  21 по 24 квітня з 12 до 18 години.  

Нагадаємо, автобус переобладнаний під мобільну бібліотеку «Книжкобус», курсує  школами, парками та фестивалями Києва з 15 квітня. Його метою є популяризація читання серед дітей нашої країни.