Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Автостанція ВидубичіПлан державних закупівельІнформація про закупівліЕлектронні закупівліСтатистика електронних закупівельСтатистика електронних закупівель, 2015Державні закупівліКонтакти

Результати третьго розіграшу запрошень на фестиваль OldCarLand

12.04.2016

Цей тиждень виявився дуже активним з вашої сторони, як результат довелося вперше залучати сервіс random.org Так тримати! Нададуємо, що в тиждень ми можемо розіграти лише 50 запрошень.

Отже, цього тижня переможцями стають:
Анна Серой
Наталья Маевская
Андрей Степанов
Рома Демяненко
Инна Кожухарь
Виктория Скавронская
Алексей Качмала
Антон Ромась
Ирина Коваль
Margarita Mg
Екатерина Сазонова
Александр Чайка
Артемий Бернацкий
Ольга Астафьева
Yura Demchenko
Таня Куценко
Мончик Ахмад
Олег Остаполвский
Клим Братковский
Александр Коломин
Svetlana Krupka
Ростік Брик
Влад Голик
Max Alexandrov
Алексей Гридель
Мила Башкова
Юлия Максимова
Надежда Соболева
Аня Шиленко
Ольга Кліщук
Xenia Green
Александр Пацюк
Dmytro Plodnik
Сергей Саковский
Ася Рябошапка
Юлія Пахачук
Валентинка Луканина
Роман Мазур
Дана Бабенкова
Sasha Panchenko
Павло Троценко
Елена Гончар
Евгений Пашковский
Дмитрий Гуменюк
Татьяна Кацан
Евгений Штонда
Инна Холтобина
Анастасия Бесага
Дана Бабенкова
Natali Maksyuk

Вітаємо переможців!
Друзі, не збавляйте обертів, на нас ще чекають розіграші, а отже, можливості виграти призи!

Нагадуємо, що отримати виграш ви можете виключно в кожну середу з 9.00 до 20.00 у кав’ярні «Кофейбус», за адресою м.Київ, ст.м.«Шулявська» просп.Перемоги 53/2 ( біля танку), за умови пред’явлення посвідчення особи.