Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифівПідвищення тарифівВиди квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Розклад руху з автостанції „Видубичі” міжміських внутрішньообласних рейсів

РейсЧас відпр .КудиЧас приб . РейсЧас відпр .ЗвідкиЧас приб .

Миронівський та Ржищівський напрямки

з 01.07.2016 не виконуються з АС "ВИДУБИЧІ"

Кагарлицький напрямок

з 01.07.2016 не виконуються з АС "ВИДУБИЧІ"

Біла Церква
Відправлення з АС "Видубичі" Прибуття на АС "Видубичі"
 РейсЧас відпр.Кінцевий пунктЧас прибуття  РейсЧас відпр.Пункт відправленняЧас прибуття
 17009.00Біла Церква11.40 1701 5.30Біла Церква8.10
1722 10.15Біла Церква13.30 1723 5.30Біла Церква8.00
162813.15Біла Церква16.05 16297.00Біла Церква9.45
0956 13.45Біла Церква16.25  09579.40Біла Церква12.20
138917.10Біла Церква20.20 1390 11.30Біла Церква14.20
 095417.35Біла Церква20.20 0955 13.00Біла Церква15.45
Богуславський напрямок
08347.30Богуслав9.25 08334.50Богуслав6.45
08368.30Богуслав10.31 08355.55Богуслав7.56
08609.25Богуслав11.20  6.00Богуслав тр.8.36
083810.15Богуслав12.16 08376.30Богуслав8.31
189811.45Богуслав14.15 18978.00Богуслав10.30
085812.45Богуслав14.55 08428.45Богуслав10.40
084414.00Богуслав15.55 08449.30Богуслав11.25
084215.10Богуслав16.35 084711.00Богуслав12.55
084615.45Богуслав17.46 084811.50Богуслав13.45
 16.19Богуслав тр.18.10 085412.40Богуслав14.35
084816.50Богуслав18.45 085613.45Богуслав15.40
085418.00Богуслав20.10 085915.30Богуслав17.25
085619.15Богуслав20.55 085816.30Богуслав18.25
055020.00Богуслав21.55 055017.30Богуслав19.25
333111.00Москаленки14.07 33304.50Москаленки7.30
127611:35Медвин14.35 12755.25Медвин9.20
005013.10Боярка16.26 19016.10Киданівка9.05
190214.40Киданівка17.35 00497.15Боярка10.39
188816.00Щербашенці19.21 18878.00Щербашенці11.20
345017.20Москаленки Пт, Нд20.27 147311.40Синиця14.39
147418.30Синиця21.30 185512.30Медвин Пт15.57
185619.30Медвин Пт22.57 344913.00Москаленки Пт, Нд15.40

 

Розклад руху з автостанції „Видубичі” міжміських внутрішньообласних рейсів

КудиКмЧас відпр . з АС «Видубичі»Час відпр . з кінцевого пункту
Витачів51

7.15 (крім Нд), 8.30 (крім Нд), 10.40, 14.20, 16.30, 17.40 (крім Нд), 19.20 (крім Нд)

6.00 (крім Нд), 7.15(крім Нд), 8.30, 12.10, 13.30, 15.35 (крім Нд), 17.15 (крім Нд)

Германівка598.45, 10.00, 12.50, 16.25, 18.30, 19.50;6.00, 8.10, 10.10, 14.10, 16.05, 18.10
Деремезна578.25,12.30,17.00, 20.00;6.00, 10.30, 15.00, 18.30
Долина619.15,14.15,19.00;6.50, 10.15, 17.40
Красна Слобідка518.00, 9.30, 11.10, 12.05, 15.20, 16.50, 18.10, 20.45, 21.30;6.30, 7.20, 9.45, 10.40, 13.10, 14.40, 16.45, 19.20, 20.00
Матяшівка526.55, 8.10, 8.35, 10.20, 10.45, 11.45, 13.20, 13.55, 14.40, 16.10, 17.50, 18.45, 19.255.25, 6.45, 7.00, 8.05, 9.10, 10.10, 11.20, 12.00, 13.00, 14.20, 15.15, 16.00, 17.15
Розаліївка728.10,12.15,19.006.30, 10.20, 16.20
Степок579.45,18.20;6.45, 14.05
Сущани717.40(Сб.), 9.00, 10.30, 18.005.45(Пт., Сб.), 9.00, 15.00

В розкладі руху автобусів можливі зміни. ,,За довідками та уточненням в розкладі руху міжміських внутрішньообласних рейсів звертатись за телефоном 524-74-26 . Бронювання квитків за телефоном 524-74-26 здійснюється в день відправлення автобуса, крім п'ятниці, святкових та перед святкових днів.