Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериПасажирський контрольКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Автостанція "Видубичі"

За довідками та уточненням в розкладі руху автобусів звертатись за телефоном 524-74-26. Бронювання квитків за телефоном 524-74-26 здійснюється в день відправлення автобуса, крім п'ятниці, святкових та передсвяткових днів.

До уваги пасажирів!
З автостанції видубичі виконуються міжнародні рейси сполученням:
- Кременчук - Познань (Польща) - Кременчук.
Автобус в дорозі прослідує Київ (АС "Видубичі"), Люблін, Радом, Варшава, Лодзь, Конін. Відправлення з АС "Видубичі" на Познань о 17:00 з платформи № 7;                      - Харків - Щецин (Польща) - Харків.                           Автобус в дорозі прослідує Київ (АС "Видубичі"), Люблін,  Варшава, Познань, Щецин. Відправлення з АС "Видубичі" на Щецин о 14:00 з платформи № 7.                                              - Одеса - Київ - Мінськ - Одеса. Автобус в дорозі прослідує Київ (АС "Видубичі"), Гомель. Відправлення з АС "Видубичі" на Мінськ о 22:20 з платформи №8.                          З 1.05.2017р. відкриваютьса нові машрути в міжнародних напрямках компанією ECOLINES:
ВАРШАВА,КРАКІВ,ВІЛЬНЮС,МОСКВА,ТАЛЛІНН,РИГА,МІНСЬК Відправлення з АС "Видубичі"   з платформи № 7.                                                                                                              

bustation_vidubichi.jpgАвтостанція «Видубичі» — найбільше транспортне підприємство Києва, відокремлений підрозділ Комунального підприємства «Київпастранс». Розташована в історичній місцевості Видубичі поруч зі станцією метро «Видубичі», залізничною станцією Видубичі, станцією міської електрички. Єдиний транспортний вузол України, де одночасно поєднані: залізнична станція, станція метро, велика автостанція та станція міської електрички. Поруч розташовано найбільший в Україні та Києві транспортний вузол-розв'язка та міст через Дніпро — Південний міст (Київ). Поєднана автомобільним транспортом з аеропортом «Бориспіль». Залізнична станція Видубичі обслуговує пасажиропотоки в напрямку Ніжин-Чернігів-Конотоп-Шостка-Зернове, Яготин-Гребінка, Трипілля-Миронівка, Київ-Пасажирський. Станція метро «Видубичі» щоденно обслуговує понад 70 000 пасажирів.

Відкрита у 2001 році. Восени 2012 року споруджено велике сучасне приміщення площею 2 740,0 кв.м., яке одночасно слугує залом чекання для пасажирів одноіменної залізничної станції та станції Київської міської електрички. В приміщенні наявна уся необхідна для пасажирів інфраструктура.

Основні напрямки обслуговування

 З автостанції "Видубичі" здійснюються перевезення пасажирів у міжнародному сполученні за напрямками: Мінськ, Рига, Варшава, Таллінн, Санкт-Петербург та інші; міжміському міжобласному сполученні за напрямками:  Одеса, Запоріжжя, Харків, Кіровоград, Черкаси, Шпола, Канів та інші; в міжміському внутрішньообласному сполученні за напрямками: Богуслав, Ржищів, Кагарлик та Миронівка та інші; приміському сполученні за напрямками: Обухів, Українка та інші. За добу здійснюється понад 1000 відправлень. Щоденний пасажиропотік складає понад 30 000 чоловік. Працює щоденно з 5:05  до 1:25.

За довідками та уточненням в розкладі руху автобусів звертатись за телефоном 524-74-26. Бронювання квитків за телефоном 524-74-26 здійснюється в день відправлення автобуса, крім п'ятниці, святкових та передсвяткових днів.